Instagram Takipçi Satın Almak Zararlı mı?

Değil ama profesyonel, işi bilen kişilerden ya da kurumlardan almalısınız ve doğru şekilde uygulanmalı. Aksi halde canınızı sıkacak sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Örneğin, satın alacağınız kişiler hesabınız için uygulayacakları yöntemi daha önce deneme hesaplarında test ediyorlar mı? Nasıl sonuçlar almışlar? Bunlar seçim yapmanız için önemli kriterler. Dediğimiz gibi yapıldığında, instagram takipçi satın almak konusunda endişelenmenize gerek yok.

Instagram’da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı?

Hayır, Instagram’da Takipçi Satın Almanın Zararları yok ama daha önce de belirttiğimiz gibi eğer doğru kişilerden almazsanız zararları değil sakıncaları var. Her sektörde olduğu gibi burada dolandırıcılar mevcut ama korkmayın, dikkat vererek incelemeniz durumunda gerçekten kaliteli ve güvenilir hizmet veren profesyoneller bulmanız zor değil. Dolandırıcılar istenmeyen takipçi trafiği getiriyor, takipçiler takipten ayrılıyor ve Instagram bunları fark ettiğinde hesabınızı askıya alabiliyor. Özetle, her işte olduğu gibi, burada da işi bilmeyen amatörler var ama doğru kişilerle çalışıp hesabınızla ilgilendiğiniz sürece bu risklerden uzak oluyor, hesabınız konusunda başarıdan başarıya koşabiliyorsunuz.

 

Instagram Takipçi Satın Almanın Yararı Var mı?

Evet, var. Hem de saymakla bitmez. Bir kere takipçi satın alma kararınızın hesabınızda yaratacağı olumlu etkinin arkasında bilim var; psikoloji bilimi. Takipçi satın almanın hesabınızı roketleyecek etkisini, insan denen canlının diğer insanların davranışlarını referans kabul etme eğilimiyle ispatlayabiliriz.

Instagram kullanıcıları bir hesap gördüklerinde hemen takipçi sayısına bakma eğilimindedir. Kullanıcı, baktığı hesapta takipçi sayısı fazla ise o zaman takip etmek zevkli ve faydalı diye düşünür. “Boşuna o kadar insan bu hesaba ‘güven’memiştir ya?” der. Bir hesabı takip etmeye karar verirken milisaniyeler içinde belki bunları düşünmeyiz ama bilinçaltımız düşünür ve hesaplar. Buradaki “güven”, bahsettiğimiz gibi hesabı takip etmenin keyif vereceği ve/veya faydalı olacağıdır. Bu bir kartopu etkisi yaratır. Yani ne kadar çok takipçiniz olursa bu takipçiler misliyle takipçi getirir. O zaman fenomen olma yolunda takipçi satın alıp neden bir tetikleme yapmayasınız?

Sadece takipçi satın alarak fenomen olabilir miyim?

Fenomen olmanın bazı yöntemleri vardır. instagram takipçi satın alma kararınızın yanında, kaliteli paylaşımlar yapar, takipçilerinizle etkileşim halinde olursanız yani hesabınızı güncel tutarsanız, fenomen olmak için gerekli adımları atmış olursunuz. Etkileşim önemlidir ama etkileşime geçebilmek için önce takipçiniz olmalı. Takipçi satın almak size gerçek takipçilerle etkileşime girmek için destek sağlar. İletişimleriniz sonucunda da takipçi sayınızı artırırsınız. Takipçi satın almak fenomen olmanın kilometre taşlarından biridir.

Bir de vereceği hissi düşünün! Takipçi satın alırsanız, kendinizi fenomen gibi hissedersiniz; fenomen gibi hissederseniz fenomen olmak için motive olur, elinizden geleni yaparsınız. Takipçi sayınızı yükseltmek takipçileriniz arasında etkileyici bir rüzgâr estirir ve gündem olursunuz. Böylece oluşan etkileşim etkisini arkanıza alarak hesabınızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Takipçi Satın Almak Güvenli mi?

Evet güvenlidir. Sizden şifrenizi isteyen kişilere itibar etmeyin. Güvenilir kaliteli hizmet veren kişi ve kurumlar şifrenizi istemez. Şifrenizi istemeyen de zaten hesabınıza herhangi bir zarar veremez. O zaman tereddütlünüzü ortadan kaldırabilir, kendinize “Hadi artık instagram takipçi satın al“ diyebilirsiniz.

Takipçi Satın Alanlar Nasıl Anlaşılır?

Bir profilin olmazsa olmazlarından bir tanesi, profilin doğal ve inandırıcı görünmesidir. Bu, Instagram kullanıcısına yani potansiyel takipçilerinize güven verir; paylaşımlarınızdan keyif alacaklarını, fayda sağlayacaklarını düşünürler. Takipçi satın alarak desteklediğiniz kaliteli hesabınızı, satın alımdan sonra doğallık kontrolünden geçirmeniz iyi olur. Satın alınan takipçilerin göze batmaması amacıyla, yorum ve beğeni desteğini kullanarak doğallaştırma uygulamaları yapabilirsiniz.

Doğallık konusunda şunu da ekleyelim; zaten göze batan bir yapaylığı olmayan Instagram hesabınızı, takipçi satın almanız yapaylaşmaz. Samimiyetiniz hesabınıza yansır, yorumlarınız, iletişim kurma biçiminiz… Bırakın satın aldığınız takipçiler hesabınızda bir tat olarak kalsın. Siz gerçek takipçilerinizle hoş sohbetler edin.

Takipçi Satın Almak İşe Yarıyor mu?

Evet, yarıyor. Başarılı hesapların mutlaka takipçi satın alma hizmetinden yararlandığını biliyoruz. Eğer siz de paylaşımlarınızdan yeterli sonucu alamadığınızı düşünüyorsanız, bu yöntemi kullanmayı düşünmelisiniz. Takipçi satın aldığınızda ilk anda hedeflediğiniz geri dönüşlere ulaşamayabilirsiniz ama eğer küçük de olsa bir artış yaşandıysa(ki yaşamayan yok) kullanıcılarınızla etkileşiminiz bu kat be kat artıracaktır, dolayısıyla satın alımınız faydaya dönüşecektir.  

Bir de Instagram’ın satın alınan takipçileri silme konusu var. Her ne kadar Instagram takipçi siliyorsa da, insan zekâsı makinaya hep üstün geliyor, profesyonel hizmet verenler takipçileri hesapta tutmayı kusursuz başarıyor. Eğer Instagram Takipçi Satın Al Nedir? Merak ediyorsanız buradan ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Instagram Takipçisi Almanın Zararları Nelerdir?

Her şeyde olduğu gibi bu konuda da sonuçlar iki yönlüdür. Doğru yönetildiğinde Instagram takipçisi almanın zararı yoktur. Takipçi alanların içinde yarar görenlerin oranı çok fazladır. Yanlış kişilerden takipçi alan istisnalar dışında, çoğu insan takipçi satın almaktan yarar görmüştür. Instagram’da Takipçi Satın Almanın Zararları yok diyebiliriz. Özellikle instatakici.com üzerinden yapacağınız Instagram takipçi alışverişleriniz sayesinde organik olarak etkileşim artışı kazanabileceksiniz.

Sosyal medyada ilk intiba çok önemlidir. İnsanların bir profile baktığında gördüğü takipçi sayısı, fenomenliğe giden yolda paha biçilmezdir. Neden siz de takipçi sayınızla potansiyel bir takipçiyi etkileyemeyesiniz? Profilinize sadık, beğeniler yapan, yorum yazan keyifli sohbet edeceğiniz bir takipçiniz olacakken onu kaçırmayın! Takipçi satın almak bunun ilk adımıdır. Ancak sahte takipçi sağlamakta olan sitelerden kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Aksi durumda profilleriniz büyük zarar görebilir ve hesabınız engellenebilir.

Instagram’da Nasıl Fenomen ve Popüler Olunur?

Unutmayın, hesabınızla ilgilenen bir kullanıcının takipçi satın alması fenomenliğine gölge düşürmez aksine satın alınan takipçiler motive eden masum bir kaldıraçtır.

Günümüzün dünyasında kendimizi ifade etmenin yolu, Instagram.  Artık tanınmak için televizyona çıkmamıza gerek yok. Bir anda tanınabilir, fenomen olabilirsiniz. Sizi beğenen insanlarla iletişim kurma mutluluğunu yaşayabilir ya da ürün tanıtıp para kazanabilirsiniz. Kurumlar ise kurumsal kimliklerini yansıtmak, müşterileriyle iletişimini kuvvetli tutmak, özetle karlılıklarını artırmak için Instagram’da.

Popülerlik daha uzun bir tanımken fenomenlik karizmasıyla, çekiciliğiyle ya da yaptıklarıyla bir anda yıldızı parlayan tanımına denk geliyor. Önce fenomen olun, böylece zamanla popüler de olursunuz.

Fenomenlik yolunda size yardımcı olacak birkaç tüyo vereceğiz:

  • Hashtag Instagram’ın pusulasıdır. Hastagleri kullanarak Instagram ağında daha kolay bulunabilirsiniz.
  • Beğenin, beğenilin: Her şey karşılıklı ama kantarın topuzunu kaçırıp her şeyi beğenmeyin, gerçekten beğendiğiniz bir şey olduğunda “beğen”e basmanız daha samimi bir imaj yaratacaktır.
  • Süreklilik çok önemli, düzenli paylaşımlar yapın: İstikrar, istikrar, istikrar diyoruz, başka bir şey demiyoruz.
  • Efektler hakkında bilgi edinin. Efektler benim işim diyene kadar çalışın.
  • İyi işlenmiş görseller yıldızınızı parlatır: Artık görsel bir dünyadayız, uyum sağlayın.
  • Facebook ve Twitter’dan destek alın: Hesabınıza diğer sosyal medya hesaplarıyla yardım edin.
  • Fenomenin profili güncel olur: Kim eskiyi umursar ki, şimdi yeni şeyler sunun.
  • Instagram’da en çok vakit geçirilen Pazar günü aktif olun: İnsanlar telefon başındayken telefon başında olun,
  • Instagram’ın önerilerini dikkate alın: Instagram’ın piri yine Instagram, ona kulak verin.
  • Ayrıca bonus olarak Instagram Organik Takipçi Nedir & Arttırma Taktikleri Ve Yolları yazımıza bakabilirsiniz.

Herhangi biri olma; takipçi satın al, fenomen ol!

 

Instagram’da Takipçi Satın Almak Ne Kadar Mantıklı?

Eksileri ve artıları ile kıyasladığımızda instagram takipçi satın almak daha mantıklı görünüyor.

Instagram’da Takipçi Satın aldığım Anlaşılır mı?

Hayır Instagram’da takipçi satın aldığınız anlaşılmaz. Buna uygun beğeni ve yorum alarak mükemmel bir denge yakalayabilirsiniz.

İşletmeler Instagram Takipçi Satın Almalı mı?

Evet özellikle işletmeler için oldukça faydalı olacaktır. Instagramda daha prestijli bir imaja sahip olacaksınız ve bununda size olumlu geri dönüşleri olacaktır.

Instagram Takipçi Satın Alınca Hesabım Kapanır mı?

Hayır böyle bir şey asla mümkün değildir. Böyle bir şey mümkün olsaydı herkes rakip sayfası için takipçi satın alır ve isteyen istediği sayfayı kapattırırdı. Daha önce bu sebepten kapatılan hesap hiç olmamıştır.

Instagram’da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı?

Hayır herhangi bir zararı yoktur. Aksine oldukça fazla faydasını göreceksiniz.

Neden Takipçi Yüklemeliyim?

Instagramda rakiplerinizin takipçi satın alıyorken sizin onlara normal bir büyüme ile yetişmeniz pek mümkün değildir. Takipçi satın alarak günden güne büyüme elde edebilirsiniz.